GOLEJADORS

actualitzat: 00:00 14/06/2024
Aelis - Sage Partner Eixample
3ª Divisió Nac. - Sènior A Masculí
1 RUBIO GUTIERREZ, FRANCESC escut LA BARCA MONISTROL F.S. A LA BARCA MONISTROL F.S. A 39 30 1.3
2 COMAN, RAUL CRISTIAN escut CFS NUTRICOR LINYOLA A CFS NUTRICOR LINYOLA A 36 26 1.4
3 ROSIQUE ROTA, IGNASI escut SANT JOAN DESPI C.F.S. CUMSA A SANT JOAN DESPI C.F.S. CUMSA A 31 30 1
4 RABAH TALEB, OTMAN escut EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL A EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL A 30 29 1
5 VIEITES LORCA, MARC escut FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A 28 28 1
6 MUÑOZ SARRIEGUI, IÑAKI escut FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A 25 25 1
7 TORNE FLORES, IKER escut LA BARCA MONISTROL F.S. A LA BARCA MONISTROL F.S. A 24 26 0.9
8 MONTSERRAT ANDRÉS, POL escut F.S. SANT SADURNI INTECPRO A F.S. SANT SADURNI INTECPRO A 24 26 0.9
9 PUIG URPI, MARC escut SANT JOAN DESPI C.F.S. CUMSA A SANT JOAN DESPI C.F.S. CUMSA A 22 27 0.8
10 PINTO DOS SANTOS, BRAYAN escut ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 22 28 0.8
11 DE JUAN CARBONELL, LUIS escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 22 28 0.8
12 BOYMY escut FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A 22 28 0.8
13 VILLALTA PÉREZ, POL escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 21 25 0.8
14 VALENCIA QUINTERO, NEIDER escut EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL A EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL A 21 27 0.8
15 FERNANDEZ GAVALDA, IKER escut SALOU, F.S. A SALOU, F.S. A 21 29 0.7
16 SUAREZ CORREDOR, EDGAR escut SANT JOAN DESPI C.F.S. CUMSA A SANT JOAN DESPI C.F.S. CUMSA A 20 26 0.8
17 DANOZ SANCHEZ, ALEJANDRO escut ESPARREGUERA, C.F.S. A ESPARREGUERA, C.F.S. A 20 27 0.7
18 VENDRELL COLL, DAVID escut CFS NUTRICOR LINYOLA A CFS NUTRICOR LINYOLA A 20 28 0.7
19 ROCA MONZO, XAVIER escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 20 28 0.7
20 MUJAL VILASECA, MIQUEL escut GUIXÉS FIBRA FS SOLSONA A GUIXÉS FIBRA FS SOLSONA A 20 29 0.7
21 ARAGONES SALAME, POL escut SALOU, F.S. A SALOU, F.S. A 19 29 0.7
22 YARROUTI, YOUNES escut TORREDEMBARRA A TORREDEMBARRA A 18 24 0.8
23 ROGER escut FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A 18 30 0.6
24 ROCA SABATÉ, GERARD escut FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 17 21 0.8
25 ARNAIZ GÓMEZ, ENRIQUE escut ESPARREGUERA, C.F.S. A ESPARREGUERA, C.F.S. A 17 28 0.6
26 CENTELLES ROGER, MARC escut LA BARCA MONISTROL F.S. A LA BARCA MONISTROL F.S. A 17 29 0.6
27 SALVADO PARRA, MARC escut TECNOVIT ALFORJA FS A TECNOVIT ALFORJA FS A 17 30 0.6
28 RAMÍREZ ARANA, GERARD escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 16 18 0.9
29 GARCIA FREIXAS, SERGI escut TECNOVIT ALFORJA FS A TECNOVIT ALFORJA FS A 16 20 0.8
30 UTRERA MARTINEZ, EMILIO escut SALOU, F.S. A SALOU, F.S. A 16 23 0.7
31 REDU escut FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 16 24 0.7
32 ALFONSO LOPEZ, SERGIO escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 16 25 0.6
33 MUÑOZ SERRET, PAU escut FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A FUTSAL LLEIDA LAMSAUTO A 16 26 0.6
34 RAMIREZ GARCIA, PAU escut ESPARREGUERA, C.F.S. A ESPARREGUERA, C.F.S. A 16 29 0.6
35 MATA GOMEZ, XAVIER escut F.S. SANT SADURNI INTECPRO A F.S. SANT SADURNI INTECPRO A 16 30 0.5
36 MUJAL SÁNCHEZ, LLEÏR escut GUIXÉS FIBRA FS SOLSONA A GUIXÉS FIBRA FS SOLSONA A 16 30 0.5
37 CAMARA SANTIÑO, ENRIQUE escut LA BARCA MONISTROL F.S. A LA BARCA MONISTROL F.S. A 15 27 0.6
38 COMIN CARMONA, DANIEL escut FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 15 30 0.5
39 FERNÀNDEZ VERGÉ, SERGI escut CFS NUTRICOR LINYOLA A CFS NUTRICOR LINYOLA A 14 25 0.6
40 RIBAS REYES, JAVIER escut SD ESPANYOL A SD ESPANYOL A 14 25 0.6
41 MOUKA EL FALKI, AYOUB escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 14 26 0.5
42 LOZANO PÉREZ, PABLO LUNA escut FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA A 14 27 0.5
43 CAELLES SOLÉ, MARC escut GUIXÉS FIBRA FS SOLSONA A GUIXÉS FIBRA FS SOLSONA A 14 30 0.5
44 REGALO FIGUEIREDO, CHRISTIAN escut ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA A 13 24 0.5
45 PORQUERAS MARCOS, JORDI escut SALOU, F.S. A SALOU, F.S. A 13 25 0.5
46 ENCINAS CHACON, MIGUEL escut TECNOVIT ALFORJA FS A TECNOVIT ALFORJA FS A 13 28 0.5
47 FORNÓS ACEBES, MARC escut SALOU, F.S. A SALOU, F.S. A 12 12 1
48 VALLES VIEDMA, DAVID escut ESPARREGUERA, C.F.S. A ESPARREGUERA, C.F.S. A 12 17 0.7
49 AFAREW, ACHRAF escut TECNOVIT ALFORJA FS A TECNOVIT ALFORJA FS A 12 21 0.6
50 BATALLA MORERA, JORDI escut TECNOVIT ALFORJA FS A TECNOVIT ALFORJA FS A 12 24 0.5
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar