GOLEJADORS

actualitzat: 09:00 18/05/2024
Aelis - Sage Partner Eixample 'B'
1ª Divisió - Infantil B Masculí
1 GAMEZ DOMINGO, VICTOR escut RUBI C.E.F.S. A RUBI C.E.F.S. A 26 22 1.2
2 CATEJO DELGADO, BIEL escut RUBI C.E.F.S. A RUBI C.E.F.S. A 23 24 1
3 HERNÁNDEZ ANTON, HUGO escut CE SANTA COLOMA FUTSALA CE SANTA COLOMA FUTSALA 22 23 1
4 SALMERON SERRET, ERIC escut ARRELS, A.E.F.S. A ARRELS, A.E.F.S. A 22 24 0.9
5 REDONDO ROSICH, POL escut CE SANTA COLOMA FUTSALA CE SANTA COLOMA FUTSALA 22 24 0.9
6 GOMEZ OLIVER, IBAI escut SANT ANDREU, A.E. A SANT ANDREU, A.E. A 19 22 0.9
7 UCERO PARÉS, ARNAU escut CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA A CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA A 19 23 0.8
8 MORCILLO SAIZ, UNAI escut MONTSANT, F.S. A MONTSANT, F.S. A 19 24 0.8
9 MARTÍ MARCÉ, JOAN escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 18 25 0.7
10 AGUDO TAFALLA, JAUME escut LES CORTS UBAE. A.E. B LES CORTS UBAE. A.E. B 15 19 0.8
11 SANCHEZ CHAPARRO, JOAQUIN escut CE SANTA COLOMA FUTSALA CE SANTA COLOMA FUTSALA 15 23 0.7
12 MARTINEZ TRIVIÑO, AARON escut RUBI C.E.F.S. A RUBI C.E.F.S. A 15 24 0.6
13 RAHOLA MARCILLAS, MAX escut MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 14 22 0.6
14 ARQUE PAZ, IAGO escut MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 14 23 0.6
15 DEL CARMEN FLORENCIO, ALEX escut AE BADALONA FUTSAL IRISA AE BADALONA FUTSAL IRISA 13 24 0.5
16 PULIDO ABOLAFIA, PAU escut CE SANTA COLOMA FUTSALA CE SANTA COLOMA FUTSALA 13 24 0.5
17 CAMPO BOADA, TEO escut LES CORTS UBAE. A.E. B LES CORTS UBAE. A.E. B 12 20 0.6
18 CUADRADO GONZÁLEZ, MIQUEL escut SANT ANDREU, A.E. A SANT ANDREU, A.E. A 12 21 0.6
19 SCHOENGUT ARNEZ, JOHANN DUSTIN escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 12 21 0.6
20 VIVAS ROSADO, BERNAT escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 12 21 0.6
21 FOGUED CORTÉS, RUBÉN escut MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 12 23 0.5
22 PEIRÓ MECALIFF, MARC escut SANT ANDREU, A.E. A SANT ANDREU, A.E. A 12 24 0.5
23 LOPEZ MARTÍNEZ, MARC escut AE BADALONA FUTSAL IRISA AE BADALONA FUTSAL IRISA 11 22 0.5
24 CANO JURADO, HUGO escut CE SANTA COLOMA FUTSALA CE SANTA COLOMA FUTSALA 11 23 0.5
25 ALONSO MORALES, GUILLERMO escut MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A MARISTES SANTS LES CORTS C.E. A 11 24 0.5
26 GARCIA ALGARRA, BIEL escut ARRELS, A.E.F.S. A ARRELS, A.E.F.S. A 11 25 0.4
27 BERTOLIN ROSIQUE, GUILLEM escut CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA A CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA A 10 20 0.5
28 ABRIL GARCIA, IKER escut AE BADALONA FUTSAL IRISA AE BADALONA FUTSAL IRISA 10 24 0.4
29 ALBORNI OJEDA, IKER escut SANT ANDREU, A.E. A SANT ANDREU, A.E. A 10 24 0.4
30 PEREZ GUTIERREZ, ERIC escut RUBI C.E.F.S. A RUBI C.E.F.S. A 10 24 0.4
31 LLORT GIBERT, DAVID escut CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA A CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA A 10 24 0.4
32 BONET ÁLVAREZ, NIL escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 10 25 0.4
33 CERVERA FERREIRO, BIEL escut ARRELS, A.E.F.S. A ARRELS, A.E.F.S. A 10 25 0.4
34 MARQUEZ RODRIGUEZ, JAN escut ARRELS, A.E.F.S. A ARRELS, A.E.F.S. A 10 25 0.4
35 PANADES LOZANO, ORIOL escut LES CORTS UBAE. A.E. B LES CORTS UBAE. A.E. B 9 21 0.4
36 MARTINEZ ARENAS, BIEL escut LES CORTS UBAE. A.E. B LES CORTS UBAE. A.E. B 9 21 0.4
37 FERNANDEZ GONZALEZ, MARTÍ escut RAPID SANTA COLOMA, F.S. A RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 9 24 0.4
38 RUBIO GOMEZ, ALBERT escut RAPID SANTA COLOMA, F.S. A RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 9 24 0.4
39 LORENZO ARROYO, BRUNO escut AE BADALONA FUTSAL IRISA AE BADALONA FUTSAL IRISA 9 24 0.4
40 SALGADO VALMAYOR, MARTÍN escut CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA A CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA A 8 19 0.4
41 MARTINEZ FERRANDO, GUILLEM escut CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA A CLUB GRÀCIA FUTBOL SALA A 8 21 0.4
42 GUITIAN MONTERO, GERARD escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 8 22 0.4
43 FERRÓN PRAT, PABLO escut AE BADALONA FUTSAL IRISA AE BADALONA FUTSAL IRISA 8 22 0.4
44 ISERN DE LUIS, ARITZ escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 8 22 0.4
45 SERÉS PINHEIRO, SAMUEL escut RAPID SANTA COLOMA, F.S. A RAPID SANTA COLOMA, F.S. A 8 22 0.4
46 BRAHIAN ENMANUEL escut MONTSANT, F.S. A MONTSANT, F.S. A 8 24 0.3
47 LOPEZ BOIX, CARLOS escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 7 18 0.4
48 IDELSOHN GAYA, MIQUEL escut LES CORTS UBAE. A.E. B LES CORTS UBAE. A.E. B 7 21 0.3
49 CELS PUJADAS, TEO escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 7 22 0.3
50 GÓMEZ VILARDELL, JOAQUIM escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 7 22 0.3
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar