GOLEJADORS

actualitzat: 18:00 22/04/2021
Aelis - Sage Partner Eixample 'B'
2ª Divisió - Infantil B Masculí
1 SOGAS PÉREZ, GONZALO escut GRÀCIA FUTBOL SALACLUB B GRÀCIA FUTBOL SALACLUB B 8 4 2
2 BOTE SERRANO, QUIM escut RAPID SANTA COLOMA, F.S. B RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 7 4 1.8
3 ESCOBAR HERNANDEZ, MARIO escut C.E.T. 10, FS (E.F. POBLE NOU) C C.E.T. 10, FS (E.F. POBLE NOU) C 7 4 1.8
4 CENTENO BALAGUER, SERGI escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 7 4 1.8
5 ARENY SERENTILL, ALEX escut CLUBESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A CLUBESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC A 7 4 1.8
6 CAMPOY FERNANDEZ, RAUL escut A.E. MONTORNES FUTBOL SALA A A.E. MONTORNES FUTBOL SALA A 5 3 1.7
7 OUICHOU MANA, AYMAN escut BABAR A.E. A BABAR A.E. A 5 3 1.7
8 GELI MANUEL, ALEIX escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 5 4 1.3
9 AMAYA SANJUAN, MANUEL escut BABAR A.E. A BABAR A.E. A 5 4 1.3
10 RAHOLA MARCILLAS, BERNAT escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 4 3 1.3
11 PONS PÉREZ, JOSÉ ANTONIO escut BABAR A.E. A BABAR A.E. A 4 3 1.3
12 SUBIRATS RAMOS, ARNAU escut C.E.T. 10, FS (E.F. POBLE NOU) C C.E.T. 10, FS (E.F. POBLE NOU) C 4 4 1
13 GARCIA PEREZ, OSCAR escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 4 4 1
14 FONTS TYKHONOVA, POL escut FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY C FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY C 4 4 1
15 VILANOVA ALVARO, DANIEL escut BARCELONETA FUTSALCLUB ESPORTIU A BARCELONETA FUTSALCLUB ESPORTIU A 4 4 1
16 GALAN MOROTE, GERARD escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 4 4 1
17 ORTEGA GONZALEZ, PABLO escut C.E.T. 10, FS (E.F. POBLE NOU) C C.E.T. 10, FS (E.F. POBLE NOU) C 4 4 1
18 HECTOR escut ACCIÓ SANT MARTI A ACCIÓ SANT MARTI A 3 2 1.5
19 LARA EGEA, BIEL escut A.E. MONTORNES FUTBOL SALA A A.E. MONTORNES FUTBOL SALA A 3 3 1
20 ESTEBAN, MALO escut BARCELONETA FUTSALCLUB ESPORTIU A BARCELONETA FUTSALCLUB ESPORTIU A 3 3 1
21 PETIT PEREZ, ALEIX escut FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY C FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY C 3 4 0.8
22 FERNANDEZ CARRO, ALEX escut C.E.T. 10, FS (E.F. POBLE NOU) C C.E.T. 10, FS (E.F. POBLE NOU) C 3 4 0.8
23 ESPINOSA JUBERT, ELOI escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 3 4 0.8
24 BONELL CARAZO, DANIEL escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 3 4 0.8
25 MAS FARRÚS, APOLO escut Aelis - Sage Partner EIXAMPLE B Aelis - Sage Partner EIXAMPLE B 3 4 0.8
26 REIG LORENTE, POL escut CASP, A.E. A CASP, A.E. A 3 4 0.8
27 FONT VAGHI, AITOR escut GRÀCIA FUTBOL SALACLUB B GRÀCIA FUTBOL SALACLUB B 3 4 0.8
28 RODRIGUEZ LOPEZ, IKER escut Aelis - Sage Partner EIXAMPLE B Aelis - Sage Partner EIXAMPLE B 3 4 0.8
29 ROLDÁN RODRÍGUEZ, VICTOR escut RAPID SANTA COLOMA, F.S. B RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 3 4 0.8
30 CORS TORRENTS, ALEIX escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 3 4 0.8
31 PONS OBERTI, JOEL escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 3 4 0.8
32 GORDUN GASTEY, PABLO escut C.E.T. 10, FS (E.F. POBLE NOU) C C.E.T. 10, FS (E.F. POBLE NOU) C 3 4 0.8
33 PERONA HERRERA, JULIAN escut FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY C FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY C 3 4 0.8
34 GIL PAGE, VICTOR escut RAPID SANTA COLOMA, F.S. B RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 3 4 0.8
35 CORSELLAS NADAL, JOSEP escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 3 4 0.8
36 SALVADÓ JOVER, CARLES escut CES BOSCO ROCAFORT B CES BOSCO ROCAFORT B 2 2 1
37 VILA LASO, NOAH escut CES BOSCO ROCAFORT B CES BOSCO ROCAFORT B 2 3 0.7
38 RIFI RIFI, MOHAMED escut BABAR A.E. A BABAR A.E. A 2 3 0.7
39 FERNANDEZ MORENO, ROGER escut A.E. MONTORNES FUTBOL SALA A A.E. MONTORNES FUTBOL SALA A 2 3 0.7
40 DOMINGUEZ MOLINA, PAU escut A.E. MONTORNES FUTBOL SALA A A.E. MONTORNES FUTBOL SALA A 2 3 0.7
41 HERNÁNDEZ CARBO, MARC escut CES BOSCO ROCAFORT B CES BOSCO ROCAFORT B 2 3 0.7
42 VALERO MARTÍNEZ, MARTÍ escut Aelis - Sage Partner EIXAMPLE B Aelis - Sage Partner EIXAMPLE B 2 4 0.5
43 BOSSA GAMERO, POL escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 2 4 0.5
44 OMELLA MASDEU, IGNASI escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 2 4 0.5
45 RIERA BASCO, POL escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 2 4 0.5
46 BARCELÓ FRANCES, JOAN escut CASP, A.E. A CASP, A.E. A 2 4 0.5
47 MARTINEZ NOHALES, JAVIER escut FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY C FS CASTELLDEFELS PREMIUM ENERGY C 2 4 0.5
48 REPULLO RODRIGUEZ, ADRIAN escut RAPID SANTA COLOMA, F.S. B RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 2 4 0.5
49 GALARRAGA JUAN, LARRUN escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA A 2 4 0.5
50 RÚBIES GÓMEZ, ORIOL escut GRÀCIA FUTBOL SALACLUB B GRÀCIA FUTBOL SALACLUB B 2 4 0.5
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar