GOLEJADORS

actualitzat: 07:00 25/01/2020
Aelis - Sage Partner Eixample 'A'
Divisió d'Honor - Juvenil A Masculí
1 DANOZ escut 5 MARTORELL CLUB SALA,A 5 MARTORELL CLUB SALA,A 20 12 1.7
2 BERBEL SARRIA, IAN escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 18 12 1.5
3 GUARDEÑO CORRAL, IKER escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 15 11 1.4
4 MUÑOZ SERRET, PAU escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 14 9 1.6
5 JORDA BUSQUETS, ORIOL escut NATACIO SABADELL,B NATACIO SABADELL,B 14 12 1.2
6 VILAJUANA LLORENTE, SERGI escut SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A 13 12 1.1
7 FERNANDEZ GONZALEZ, HUGO escut SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A 13 12 1.1
8 OLMEDO HINOJOSA, ERIC escut 5 MARTORELL CLUB SALA,A 5 MARTORELL CLUB SALA,A 13 12 1.1
9 BARGALLO ALEGRET, LLUIS escut GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 13 11 1.2
10 ESCOLÀ CRUZ, JOFRE escut Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 12 11 1.1
11 bes garcia, adria escut CFS REUS ,A CFS REUS ,A 12 12 1
12 LALMOLDA ANDREU, ARNAU escut Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 12 12 1
13 FIGUERAS FERNANDEZ, ROGER escut CFS REUS ,A CFS REUS ,A 12 12 1
14 FONTANILLAS ROMERO, ENRIC escut C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 10 10 1
15 VALEA VALLMAÑA, ELIAS escut GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 10 11 0.9
16 ORDOÑEZ MORENO, ANTONI escut GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 10 10 1
17 RUIZ MORENO, DAVID escut NATACIO SABADELL,B NATACIO SABADELL,B 10 10 1
18 GARRIDO NAVARRO, ISMAEL escut C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 10 12 0.8
19 ALEGRIA PLANA, XAVIER escut CFS REUS ,A CFS REUS ,A 10 11 0.9
20 VIVAS BUSTAMANTE, SERGIO escut SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A 10 9 1.1
21 RIBAS REYES, JAVIER escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 9 8 1.1
22 PRUNERA CAMATS, FELIX escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 9 10 0.9
23 GUILLÉN CARMONA, MARIO escut SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A 9 9 1
24 SEGURA DIEZ, MANEL escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 9 8 1.1
25 BOTACAMARA, PAU escut CFS REUS ,A CFS REUS ,A 9 12 0.8
26 ROMERO GONZALEZ, ADRIAN escut C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 9 11 0.8
27 SERRA CASTRO, FERRAN escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 9 11 0.8
28 CARMONA ARCHILES, ADRIAN escut NATACIO SABADELL,B NATACIO SABADELL,B 9 11 0.8
29 CARREÑO CAPISTRANO, MANOEL KAWA escut NATACIO SABADELL,B NATACIO SABADELL,B 8 12 0.7
30 PEREZ FERNANDEZ, SERGIO escut 5 MARTORELL CLUB SALA,A 5 MARTORELL CLUB SALA,A 8 9 0.9
31 AGUSTENCH HERRAEZ, JOSEP MARIA escut CFS REUS ,A CFS REUS ,A 8 12 0.7
32 TORRES BLANCO, ADRIA escut 5 MARTORELL CLUB SALA,A 5 MARTORELL CLUB SALA,A 7 11 0.6
33 ESPINOSA NIETO, IBAI escut 5 MARTORELL CLUB SALA,A 5 MARTORELL CLUB SALA,A 7 12 0.6
34 VALLÉS I CLOSA, MARTÍ escut Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A Aelis - Sage Partner EIXAMPLE,A 7 11 0.6
35 NAVARRO PALLAROLS, POL escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 7 9 0.8
36 LOPEZ MATIAS, RAUL escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 7 9 0.8
37 LOPEZ FIÑANA, ALEJANDRO escut SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A 7 12 0.6
38 PORTA PUIG, JOAN escut 5 MARTORELL CLUB SALA,A 5 MARTORELL CLUB SALA,A 7 11 0.6
39 MANUEL ORONICH, POL escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 7 10 0.7
40 BARROT ENJUANES, POL escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 7 12 0.6
41 BOUCHAOUL BOUMADDOUH, RACHID escut SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A 7 11 0.6
42 GINER MESTRES, MARC escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A 7 12 0.6
43 ROY LOPEZ, ORIOL escut SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A 7 12 0.6
44 MUÑOZ PEINADO, ADRIA escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 7 11 0.6
45 CARO HERRERA, DAVID escut SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A SPALL - CFS CIUTAT MATARÓ,A 6 12 0.5
46 SALGUERO GONZÁLEZ, ANTONIO escut C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A C.F.S LA UNION SANTA COLOMA ,A 6 10 0.6
47 FERNANDEZ JIMENEZ, POL escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 6 11 0.5
48 PEREZ ANGLADA, SERGI escut CESBOSCO ROCAFORT ,A CESBOSCO ROCAFORT ,A 6 10 0.6
49 MATEU RODRIGUEZ, JORDI escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 6 8 0.8
50 DIAKITE DJIGUE, MOUSTAPHA escut EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A 5 12 0.4
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar