GOLEJADORS

actualitzat: 00:00 01/07/2021
Mecanoviga Eixample 'B'
2ª Divisió - Sènior B Femení
1 ARGELICH RODRIGUEZ, RUTH escut BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A 22 14 1.6
2 PECHE GAMEZ, NATALIA VALVANERA escut PONY'S - NOVA ESQUERRA A PONY'S - NOVA ESQUERRA A 20 13 1.5
3 BOIXADER GARCIA, CLAUDIA escut MOLLES MALÉ FS CASSERRES A MOLLES MALÉ FS CASSERRES A 20 14 1.4
4 GUIJARRO CASTELLINO, SIDDHI escut TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A 17 14 1.2
5 SERRALVO VICENTE, JENNIFER escut MOLLES MALÉ FS CASSERRES A MOLLES MALÉ FS CASSERRES A 15 15 1
6 FERNANDEZ BARALDES, MIREIA escut LES CORTS UBAE. A.E. B LES CORTS UBAE. A.E. B 14 14 1
7 MATEOS ROJAS, MIREIA escut ESPARREGUERA, C.F.S. A ESPARREGUERA, C.F.S. A 13 14 0.9
8 SUAREZ AMIGO, VANESSA escut TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A 13 14 0.9
9 SARRIA MARTORELL, NURIA escut BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A 12 13 0.9
10 AGUILERA SUBIRANA, ELENA escut CASTELLBISBAL, F.S. A CASTELLBISBAL, F.S. A 12 13 0.9
11 VALLS DIAZ, LAURA escut L'ALZINA ASSOC. ESP. A L'ALZINA ASSOC. ESP. A 11 14 0.8
12 BOU COLOMINAS, MIREIA escut CORNELLA C.F.S. GPC A CORNELLA C.F.S. GPC A 10 13 0.8
13 SERRAT CLAVIJOS, MERITXELL escut L'ALZINA ASSOC. ESP. A L'ALZINA ASSOC. ESP. A 10 13 0.8
14 COLL LÓPEZ, JÚLIA escut LES CORTS UBAE. A.E. B LES CORTS UBAE. A.E. B 10 14 0.7
15 RECHE GIL, CLAUDIA escut SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 10 14 0.7
16 NARDI JUVANY, PAULA escut LES CORTS UBAE. A.E. B LES CORTS UBAE. A.E. B 10 15 0.7
17 IBARZ AZNAR, CLARA escut MECANOVIGA CFS EIXAMPLEB MECANOVIGA CFS EIXAMPLEB 10 15 0.7
18 MASSAGUE FRIGOLA, MARIONA escut BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A 10 15 0.7
19 SOLER VILADRICH, LAURA escut ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 10 15 0.7
20 CALATAYUD CASTRO, EVA escut PONY'S - NOVA ESQUERRA A PONY'S - NOVA ESQUERRA A 9 13 0.7
21 GUIXÉ MARSIÑACH, CÈLIA escut MOLLES MALÉ FS CASSERRES A MOLLES MALÉ FS CASSERRES A 9 14 0.6
22 NAVARRO COSTA, GEMMA escut MOLLES MALÉ FS CASSERRES A MOLLES MALÉ FS CASSERRES A 9 14 0.6
23 ALMIRALL SOLER, RAQUEL escut LES CORTS UBAE. A.E. B LES CORTS UBAE. A.E. B 9 15 0.6
24 DELGADO RODRÍGUEZ, LAURA escut PLA DE LLOBREGAT A.J. A PLA DE LLOBREGAT A.J. A 8 13 0.6
25 CABEZAS ACEDO, JESSICA escut CORNELLA C.F.S. GPC A CORNELLA C.F.S. GPC A 8 14 0.6
26 SALES APARICIO, IRENE escut L'ALZINA ASSOC. ESP. A L'ALZINA ASSOC. ESP. A 7 11 0.6
27 RODRIGUEZ RODRIGUEZ, SARA escut CEFS PROSPERITATA CEFS PROSPERITATA 7 11 0.6
28 RIBALTA RIU, CLARA escut BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A BARNASANTS FUTBOL SALA CLUB A 7 12 0.6
29 MÁRQUEZ GONZÁLEZ, MIRIAM escut CASTELLBISBAL, F.S. A CASTELLBISBAL, F.S. A 7 12 0.6
30 BARALDES CORBERA, GEMMA escut MOLLES MALÉ FS CASSERRES A MOLLES MALÉ FS CASSERRES A 7 13 0.5
31 MANTECA NEBOT, BERTA escut MECANOVIGA CFS EIXAMPLEB MECANOVIGA CFS EIXAMPLEB 7 13 0.5
32 OLIVER PALOL, MARIA PILAR escut CASTELLBISBAL, F.S. A CASTELLBISBAL, F.S. A 7 13 0.5
33 BORREGO RINCON, CRISTINA escut MOLLES MALÉ FS CASSERRES A MOLLES MALÉ FS CASSERRES A 7 14 0.5
34 AYALA CONTE, MARIA escut PLA DE LLOBREGAT A.J. A PLA DE LLOBREGAT A.J. A 7 14 0.5
35 PANDO FERNANDEZ, LIDIA escut CASTELLBISBAL, F.S. A CASTELLBISBAL, F.S. A 7 15 0.5
36 JIMENEZ RUIZ, PAULA escut CEFS PROSPERITATA CEFS PROSPERITATA 6 11 0.5
37 NAVARRO CORRAL, ANNA escut PLA DE LLOBREGAT A.J. A PLA DE LLOBREGAT A.J. A 6 12 0.5
38 BENAVENTE BERNAL, SILVIA escut CORNELLA C.F.S. GPC A CORNELLA C.F.S. GPC A 6 14 0.4
39 PUIG URPI, CARLA escut CEFS PROSPERITATA CEFS PROSPERITATA 6 14 0.4
40 COMAS MONTSERRAT, ANNA escut ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ B 6 14 0.4
41 GARCIA LOPEZ, GISELA escut SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 6 14 0.4
42 VAQUERO CORPAS, SILVIA escut CEFS PROSPERITATA CEFS PROSPERITATA 6 14 0.4
43 SANCHEZ GIL PALOMARES, SARA escut PLA DE LLOBREGAT A.J. A PLA DE LLOBREGAT A.J. A 5 11 0.5
44 HINOJOSA ALCALDE, INGRID escut PLA DE LLOBREGAT A.J. A PLA DE LLOBREGAT A.J. A 5 11 0.5
45 OLIVARES COLLADO, MARTA escut PLA DE LLOBREGAT A.J. A PLA DE LLOBREGAT A.J. A 5 12 0.4
46 PEREZ PEREZ, AROA escut CORNELLA C.F.S. GPC A CORNELLA C.F.S. GPC A 5 12 0.4
47 BELLET NAVARRO, XENIA escut LES CORTS UBAE. A.E. B LES CORTS UBAE. A.E. B 5 12 0.4
48 PIÑERO RODRÍGUEZ, CLÀUDIA escut SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A SANT ESTEVE SESROVIRES F.S.,C. A 5 13 0.4
49 ALMANSA FERNANDEZ, NOELIA escut FUTSAL CERVELLO C.E. A FUTSAL CERVELLO C.E. A 5 14 0.4
50 BARRACHINA SANCHEZ, ANDREA escut TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS A 5 15 0.3
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar