GOLEJADORS

actualitzat: 13:00 05/02/2023
Aelis - Sage Partner Eixample 'B'
2ª Divisió - Aleví B Masculí
1 BOUCHI SANDEH, ABDUL RAHMAN escut ESCOLA BOGATELL - CET10 C ESCOLA BOGATELL - CET10 C 31 12 2.6
2 LLORT GIBERT, DAVID escut GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A 25 12 2.1
3 MEJIAS ESPEJO, LUCAS escut CONTRACT SOLUTIONS AE BADALONA FUTSAL IRIS B CONTRACT SOLUTIONS AE BADALONA FUTSAL IRIS B 21 12 1.8
4 BLANCO BAÑO, SERAFIN escut ESCOLA BOGATELL - CET10 C ESCOLA BOGATELL - CET10 C 18 11 1.6
5 AGUIRRE LOPEZ, MARC escut OLIMPYC FLORESTA FS B OLIMPYC FLORESTA FS B 17 9 1.9
6 VILAR MENÉNDEZ, JOEL escut CES BOSCO ROCAFORT A CES BOSCO ROCAFORT A 17 10 1.7
7 SUAREZ OLIETE, LEO escut SANT ANDREU, A.E. B SANT ANDREU, A.E. B 17 12 1.4
8 HERNANDEZ VARGAS, MAX escut MONTSANT, F.S. A MONTSANT, F.S. A 17 12 1.4
9 CAMPS SALES, DANIEL escut CES BOSCO ROCAFORT A CES BOSCO ROCAFORT A 14 12 1.2
10 BERTOLIN ROSIQUE, GUILLEM escut GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A 12 10 1.2
11 ORTEGA GONZALEZ, MARCOS escut ESCOLA BOGATELL - CET10 C ESCOLA BOGATELL - CET10 C 12 11 1.1
12 MUNERA SÁNCHEZ, BIEL escut CONTRACT SOLUTIONS AE BADALONA FUTSAL IRIS B CONTRACT SOLUTIONS AE BADALONA FUTSAL IRIS B 12 12 1
13 OGBEMUDIA NWAJELI, RICHIE escut BABAR A.E. A BABAR A.E. A 12 12 1
14 RUIZ FERNÁNDEZ, FRAN escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 12 12 1
15 HERNANDEZ UZCATEGUI, ELI MIGUEL escut SANT ANDREU, A.E. B SANT ANDREU, A.E. B 11 12 0.9
16 VILA SERRANO, BERNAT escut ESCOLA BOGATELL - CET10 C ESCOLA BOGATELL - CET10 C 10 10 1
17 MELGAR CASTILLO, YENDRI escut BABAR A.E. A BABAR A.E. A 10 12 0.8
18 CALLE GARCIA, ADRIÀ escut ESCOLA BOGATELL - CET10 C ESCOLA BOGATELL - CET10 C 10 12 0.8
19 COMAS TEROL, JOFRE escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 9 11 0.8
20 CALDERÓN ARIZMENDI, ENEKO escut ESCOLA BOGATELL - CET10 C ESCOLA BOGATELL - CET10 C 9 11 0.8
21 GUITART JUAN, GAEL escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 9 12 0.8
22 BARCELÓ GÓMEZ, MARC escut MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. B MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. B 9 12 0.8
23 ENJUTO GARCÍA, ERIK escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 9 12 0.8
24 ILLA GOMEZ, ALEIX escut GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A 8 10 0.8
25 INSA ARMSTRONG, DAVID escut GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A 8 11 0.7
26 GILLET RULL, MARTI escut ESCOLA BOGATELL - CET10 C ESCOLA BOGATELL - CET10 C 8 11 0.7
27 ANGEL ISERTE, ARNAU escut OLIMPYC FLORESTA FS B OLIMPYC FLORESTA FS B 8 12 0.7
28 MARTÍNEZ MESA, HÈCTOR escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 8 12 0.7
29 VEGA MONTERO, GERARD escut CONTRACT SOLUTIONS AE BADALONA FUTSAL IRIS B CONTRACT SOLUTIONS AE BADALONA FUTSAL IRIS B 7 11 0.6
30 ADAM escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 7 11 0.6
31 BERNAL RODRIGUEZ, LLUC escut CES BOSCO ROCAFORT A CES BOSCO ROCAFORT A 7 11 0.6
32 VAZ-FERREIRA JULIÁN, SAMUEL escut CONTRACT SOLUTIONS AE BADALONA FUTSAL IRIS B CONTRACT SOLUTIONS AE BADALONA FUTSAL IRIS B 6 11 0.5
33 BOFIL GIANDOMENICO, POL escut ARRELS, A.E.F.S. B ARRELS, A.E.F.S. B 6 11 0.5
34 MACIA VALLESPIN, GERARD escut CASP, A.E. A CASP, A.E. A 6 11 0.5
35 RAICH RIBERA, MARTÍ escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 6 12 0.5
36 AMAYA BELLO, ISRAEL escut BABAR A.E. A BABAR A.E. A 6 12 0.5
37 CALAFELL SERRA, MARTI escut MONTSANT, F.S. A MONTSANT, F.S. A 5 9 0.6
38 RODES ALBALADEJO, ADRIA escut GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A 5 10 0.5
39 ÁNUAR escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 5 10 0.5
40 VILLALONGA BAULIES, GUILLEM escut MONTSANT, F.S. A MONTSANT, F.S. A 5 10 0.5
41 PEREZ BARBERO, MARC escut MONTSANT, F.S. A MONTSANT, F.S. A 5 11 0.5
42 VERNET GOMEZ, FRANCESC escut OLIMPYC FLORESTA FS B OLIMPYC FLORESTA FS B 5 11 0.5
43 VERGE MIRALLES, MARÇAL escut GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A GRÀCIA FUTBOL SALACLUB A 5 11 0.5
44 ALBORNI OJEDA, IKER escut SANT ANDREU, A.E. B SANT ANDREU, A.E. B 5 11 0.5
45 ESTADELLA MENDEZ, DANIEL escut ARRELS, A.E.F.S. B ARRELS, A.E.F.S. B 5 12 0.4
46 SAURAS AGUILAR, JAN escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 5 12 0.4
47 GAMERO CAIXAS, GUIM escut SANT ANDREU, A.E. B SANT ANDREU, A.E. B 5 12 0.4
48 LAFUENTE AGUSTIN, IKER escut MONTSANT, F.S. A MONTSANT, F.S. A 4 9 0.4
49 PIEDRA ALCAY, AITOR escut ARRELS, A.E.F.S. B ARRELS, A.E.F.S. B 4 10 0.4
50 ROCA ALMEIDA, JOAN escut CASP, A.E. A CASP, A.E. A 4 10 0.4
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar