GOLEJADORS

actualitzat: 22:00 07/10/2022
Aelis - Sage Partner Eixample 'B'
2ª Divisió - Aleví B Masculí
1 BALART MARTIN, OTTO escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 46 22 2.1
2 CARMONA RUBIO, DANIEL escut ESTEL VALLSECAA ESTEL VALLSECAA 40 24 1.7
3 ISERN DE LUIS, ARITZ escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 39 23 1.7
4 DA VERA CRUZ GONZALEZ, XAVIER escut LES GLÒRIES 2014 CLUB FUTBOL SALA- AESA A LES GLÒRIES 2014 CLUB FUTBOL SALA- AESA A 38 23 1.7
5 OKOLOWITZ, KARL ADRIAN escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA B CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA B 33 21 1.6
6 KHETTAB IDIR, KHALED escut UNION SANTA COLOMA FUTSALB UNION SANTA COLOMA FUTSALB 29 20 1.5
7 AGUDO TAFALLA, JAUME escut MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. B MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. B 28 23 1.2
8 FRANCIONI DIEGUEZ, DANTE escut LES GLÒRIES 2014 CLUB FUTBOL SALA- AESA A LES GLÒRIES 2014 CLUB FUTBOL SALA- AESA A 27 23 1.2
9 SORIA NOTARIO, FRANCISCO escut F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B 25 22 1.1
10 SÁNCHEZ HERNÁNDEZ, UNAI escut SANT JOAN DESPIC.F.S. GROCASA B SANT JOAN DESPIC.F.S. GROCASA B 23 21 1.1
11 escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 22 23 1
12 MORENO MARTÍN, GENÍS escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 20 21 1
13 ALEX escut F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B 19 22 0.9
14 SANCHEZ CHAPARRO, JOAQUIN escut UNION SANTA COLOMA FUTSALB UNION SANTA COLOMA FUTSALB 19 23 0.8
15 VILAR MENÉNDEZ, JOEL escut CES BOSCO ROCAFORT A CES BOSCO ROCAFORT A 17 22 0.8
16 CASTELLÓ PARIS, ERIC escut LES GLÒRIES 2014 CLUB FUTBOL SALA- AESA A LES GLÒRIES 2014 CLUB FUTBOL SALA- AESA A 17 23 0.7
17 escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 17 23 0.7
18 DONOSO SANCHEZ, HUGO escut F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B 17 23 0.7
19 GARCÍA CAMINERO, BRUNO escut SANT JOAN DESPIC.F.S. GROCASA B SANT JOAN DESPIC.F.S. GROCASA B 17 24 0.7
20 VERA MARTINEZ, MARTI escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 16 22 0.7
21 EXPOSITO VALOR, DAVID escut RUBIC.E.F.S. B RUBIC.E.F.S. B 15 16 0.9
22 CASAS MUNTAL, SERGI escut F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B 15 17 0.9
23 MORENO CALERO, JAN escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 14 22 0.6
24 MARCO GOMEZ, ARNAU escut UNION SANTA COLOMA FUTSALB UNION SANTA COLOMA FUTSALB 14 23 0.6
25 LAMBERT, EVAN escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 13 18 0.7
26 RODRIGUEZ TORRES, SAMUEL escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 13 22 0.6
27 SULLEVA BUSQUETS, JORDI escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 12 23 0.5
28 IMEDIO GARCÍA, MARTÍN escut CES BOSCO ROCAFORT A CES BOSCO ROCAFORT A 11 21 0.5
29 AMO SANZ, DARIO escut CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA B CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA B 11 21 0.5
30 CAVERO SOLER, POL escut MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. B MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. B 11 22 0.5
31 MEJIAS CUADRA, IAGO escut RUBIC.E.F.S. B RUBIC.E.F.S. B 11 23 0.5
32 RUIZ FERNÁNDEZ, FRAN escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 10 19 0.5
33 RULL GALLÉN, MARCEL escut CES BOSCO ROCAFORT A CES BOSCO ROCAFORT A 10 22 0.5
34 VANDEVYVER VILANOVA, TEO escut LES GLÒRIES 2014 CLUB FUTBOL SALA- AESA A LES GLÒRIES 2014 CLUB FUTBOL SALA- AESA A 10 22 0.5
35 ESCRIBANO LUENGO, ORIOL escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 10 24 0.4
36 PEREZ ROQUE, INDARA escut UNION SANTA COLOMA FUTSALB UNION SANTA COLOMA FUTSALB 9 16 0.6
37 MEKAYSSI OUFQIR, OTMAN escut F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B 9 21 0.4
38 CHAHOUATI CHOUATI, AYOUB escut F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B F.S. PRAT BAR LA TERRAZA ALCALA B 9 22 0.4
39 CAMÍ PEDRAGOSA, BRU escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 8 21 0.4
40 MATEU GARROS, ARNAU escut LES GLÒRIES 2014 CLUB FUTBOL SALA- AESA A LES GLÒRIES 2014 CLUB FUTBOL SALA- AESA A 8 21 0.4
41 BONDIA VIDAL, BIEL escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 8 22 0.4
42 VINARDELL MARISCAL, JAN escut ESTEL VALLSECAA ESTEL VALLSECAA 8 23 0.3
43 COLOMER VILAPLANA, MACIÀ escut CASP, A.E. A CASP, A.E. A 8 23 0.3
44 GILI MARTÍNEZ, PELAYO escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE B 7 17 0.4
45 CIPRIANI LOPEZ, LUIGI escut CASP, A.E. A CASP, A.E. A 7 18 0.4
46 AUGUSTO CORREA, ALEJANDRO escut CASP, A.E. A CASP, A.E. A 7 21 0.3
47 ESPARZA ALISEDA, AITOR escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. B 7 22 0.3
48 COLOMER VILAPLANA, MATEU escut CASP, A.E. A CASP, A.E. A 7 22 0.3
49 RADU, DENIS MARIUS escut MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. B MARISTES SANTS LES CORTS, C.E. B 7 23 0.3
50 GARRIGA FERNANDEZ, BIEL escut LES CORTS UBAE. A.E C LES CORTS UBAE. A.E C 7 24 0.3
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar