GOLEJADORS

actualitzat: 00:00 08/10/2022
Aelis - Sage Partner Eixample 'A'
Divisió d'Honor - Cadet A Masculí
1 BEUMALA DE LA FLOR, JAN escut 5 MARTORELL CLUB SALA A 5 MARTORELL CLUB SALA A 4 1 4
2 SALGADO REDONDO, ADRIAN escut DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A 3 1 3
3 RUIZ GONZALEZ, DENIS escut UNION SANTA COLOMA FUTSALA UNION SANTA COLOMA FUTSALA 2 1 2
4 BURON ROBLES, JOSEP escut FUTSAL EL CROS MATARÓ C.E. A FUTSAL EL CROS MATARÓ C.E. A 2 1 2
5 HERNÁNDEZ PÉREZ, NEIL escut BARÇA A BARÇA A 2 1 2
6 SANTIAGO DE LAZARO, AITOR escut LES CORTS UBAE. A.E. A LES CORTS UBAE. A.E. A 2 1 2
7 ATIENZA FLORES, MANUEL escut BARÇA A BARÇA A 2 1 2
8 MORIST MARTÍNEZ, EDIN escut 5 MARTORELL CLUB SALA A 5 MARTORELL CLUB SALA A 2 1 2
9 EL MESYAH EDHAIRI, ADAM escut DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A 2 1 2
10 CAMARA CAMARA, BOUBACAR escut FUTSAL EL CROS MATARÓ C.E. A FUTSAL EL CROS MATARÓ C.E. A 2 1 2
11 BENITO MONTERO, MARC escut LES CORTS UBAE. A.E. A LES CORTS UBAE. A.E. A 1 1 1
12 GARCIA BERNARDO, ROGER escut BARÇA A BARÇA A 1 1 1
13 BALLESTEROS OLIVARES, EDGAR escut COVISA MANRESA F.S. A COVISA MANRESA F.S. A 1 1 1
14 ESTEVEZ VIDAL, VICTOR escut DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A 1 1 1
15 ESCOBAR LORENZO, PAU escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 1 1 1
16 BENEIT CAROL, BERNAT escut FUTSAL EL CROS MATARÓ C.E. A FUTSAL EL CROS MATARÓ C.E. A 1 1 1
17 RODRÍGUEZ HERNÁNDEZ, JOEL ALEXANDER escut C.E.T. 10, FS A C.E.T. 10, FS A 1 1 1
18 CAPDEVILA GONZALEZ, JULEN escut BARÇA A BARÇA A 1 1 1
19 BORJE GARCIA, SERGI escut 5 MARTORELL CLUB SALA A 5 MARTORELL CLUB SALA A 1 1 1
20 AMARO PEREIRA, RUBEN escut UNION SANTA COLOMA FUTSALA UNION SANTA COLOMA FUTSALA 1 1 1
21 BURO MOYANO, DEREK escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 1 1 1
22 COLETO MEDIALDEA, JULEN escut INDUSTRIAS SANTA COLOMA A INDUSTRIAS SANTA COLOMA A 1 1 1
23 BUSQUETS MEDINA, FRANCISCO JAVIER escut UNION SANTA COLOMA FUTSALA UNION SANTA COLOMA FUTSALA 1 1 1
24 LOSADA BARTRINA, ARNAU escut C.E.T. 10, FS A C.E.T. 10, FS A 1 1 1
25 MOLINA RIVAS, JOEL escut BARÇA A BARÇA A 1 1 1
26 EL MADDIOUI EL MADIOUI, ADAM escut 5 MARTORELL CLUB SALA A 5 MARTORELL CLUB SALA A 1 1 1
27 URBANO ROS, ORIOL escut DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A 1 1 1
28 HERVAS GONZALEZ, ALEX escut LES CORTS UBAE. A.E. A LES CORTS UBAE. A.E. A 1 1 1
29 CERDÀ ROQUETA, JORDI escut EFS PALAFOLLS A EFS PALAFOLLS A 1 1 1
30 COMES CRUSELLAS, POL escut COVISA MANRESA F.S. A COVISA MANRESA F.S. A 1 1 1
31 SERRANO DIAZ, JORDI escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP. A 1 1 1
32 DELGADO NICOLAU, JORDI escut 5 MARTORELL CLUB SALA A 5 MARTORELL CLUB SALA A 1 1 1
33 ESPÍN PÉREZ, UNAI escut DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A 1 1 1
34 PONS GAITAN, ORIOL escut FUTSAL EL CROS MATARÓ C.E. A FUTSAL EL CROS MATARÓ C.E. A 1 1 1
35 HIDALGO RODRIGUEZ, DARIO escut EFS PALAFOLLS A EFS PALAFOLLS A 1 1 1
36 TORRES CONESA, BIEL escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 1 1 1
37 CASTAÑO BERDUGO, IKER escut DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A DRIBO BADALONA FUTSAL IRIS A 1 1 1
38 RODRÍGUEZ ALONSO, TONI escut FUTSAL EL CROS MATARÓ C.E. A FUTSAL EL CROS MATARÓ C.E. A 1 1 1
39 LOPEZ CUADROS, POL escut BARÇA A BARÇA A 1 1 1
40 SERRA HUERTAS, MARTI escut AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A AELIS-SAGE PARTNER EIXAMPLE A 1 1 1
41 RECIO PELAEZ, NIL escut EFS PALAFOLLS A EFS PALAFOLLS A 1 1 1
42 RAMOS FERRER, PAU escut BARÇA A BARÇA A 1 1 1
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar