GOLEJADORS

actualitzat: 11:03 19/12/2018
Motorsol CFS Eixample 'C'
3ª Divisió - Cadet C Masculí
1 NUÑEZ FERNANDEZ, IAGO escut CLUBESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C CLUBESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C 18 11 1.6
2 SANROMÀ LES, MARC escut IPSE EL PILAR, C.E.,A IPSE EL PILAR, C.E.,A 17 11 1.5
3 PUIG I MATA, ORIOL escut BARRI RIERACLUB ESPORTIU ,A BARRI RIERACLUB ESPORTIU ,A 14 9 1.6
4 MIÑARRO NAVARRO, NIL escut CSC FUTSAL ,A CSC FUTSAL ,A 10 10 1
5 GONZALEZ RIVERA, CHRISTIAN escut BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 10 11 0.9
6 BAILLY SANZ, IKER escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,C CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,C 10 8 1.3
7 VILA GUILERA, JAN escut CLUBESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C CLUBESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C 9 11 0.8
8 MANSILLA ANTUNEZ, IVAN escut SANTA COLOMA FUTSAL ,C SANTA COLOMA FUTSAL ,C 9 11 0.8
9 CRUZ ACOSTA, ALEIX escut SANTA COLOMA FUTSAL ,C SANTA COLOMA FUTSAL ,C 9 11 0.8
10 SABATER TESCONI, MATTEO escut CASP, A.E.,B CASP, A.E.,B 8 10 0.8
11 FRANQUESA CARDENAL, ALEJANDRO escut SANT CUGAT F.S.,D SANT CUGAT F.S.,D 8 11 0.7
12 MAZO LOPEZ, VICTOR escut BARRI RIERACLUB ESPORTIU ,A BARRI RIERACLUB ESPORTIU ,A 7 10 0.7
13 ISLAM SANCHEZ, BRYAN escut SANTA COLOMA FUTSAL ,C SANTA COLOMA FUTSAL ,C 7 10 0.7
14 ALMEIDA ARCE, PAU escut FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A 7 8 0.9
15 PRIETO NEGRILLO, RAUL escut SANTA COLOMA FUTSAL ,C SANTA COLOMA FUTSAL ,C 7 11 0.6
16 GARCIA GOMEZ, ALFONSO escut JOVENTUT LES CORTS,A JOVENTUT LES CORTS,A 7 11 0.6
17 PÉREZ MEGIA, JOEL escut PENYA ESPLUGUES, AE,B PENYA ESPLUGUES, AE,B 6 11 0.5
18 GOMEZ FERNANDEZ, ALBERTO escut SANT CUGAT F.S.,D SANT CUGAT F.S.,D 6 12 0.5
19 BLANCO GONZALEZ, GUZMAN escut CASP, A.E.,B CASP, A.E.,B 6 11 0.5
20 SOLSONA SANCHEZ, LLUIS escut FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C 6 10 0.6
21 FRANCESCH MANZANO, JUAN escut CASP, A.E.,B CASP, A.E.,B 5 9 0.6
22 SABATÉ CANTERO, JAN escut PENYA ESPLUGUES, AE,B PENYA ESPLUGUES, AE,B 5 10 0.5
23 Cabezas Talavera, David escut BARRI RIERACLUB ESPORTIU ,A BARRI RIERACLUB ESPORTIU ,A 5 10 0.5
24 GUELL MELGAR, NIL escut C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E 5 7 0.7
25 BARRIENDOS TEROL, DAVID escut C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E 5 9 0.6
26 FERRAN PADUA, POL escut IPSE EL PILAR, C.E.,A IPSE EL PILAR, C.E.,A 5 11 0.5
27 NUALART LOPEZ, ALEX escut SANT CUGAT F.S.,D SANT CUGAT F.S.,D 5 12 0.4
28 VIDAL-RIBAS NORBERTO, ALEX escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,C CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,C 5 9 0.6
29 ABBAS ROVIRA, NIL escut CLUBESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C CLUBESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C 4 11 0.4
30 MAQUEDA RAMIREZ, NICOLAS escut SANT CUGAT F.S.,D SANT CUGAT F.S.,D 4 11 0.4
31 AURIN PAULO, JAN escut FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C 4 10 0.4
32 D'ORTENZIO PASSERI, MATTIA escut SANT CUGAT F.S.,D SANT CUGAT F.S.,D 4 12 0.3
33 RAYA CONSIGLIO, ANGEL MANUEL escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,C CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,C 4 8 0.5
34 FERNANDEZ SAINZ-ROZAS, JUAN escut SANT CUGAT F.S.,D SANT CUGAT F.S.,D 4 12 0.3
35 LUQUE LEON, ADRIAN escut BARRI RIERACLUB ESPORTIU ,A BARRI RIERACLUB ESPORTIU ,A 4 10 0.4
36 PRAT MAGRANS, TEO escut IPSE EL PILAR, C.E.,A IPSE EL PILAR, C.E.,A 4 11 0.4
37 MARESCA ALBEROLA, GUILLERMO escut FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A 4 8 0.5
38 GOMEZ ESCUER, ARNAU escut PENYA ESPLUGUES, AE,B PENYA ESPLUGUES, AE,B 4 12 0.3
39 BENAGES AURIN, GERARD escut FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C 4 11 0.4
40 RODRIGO ROPERO, ALEJANDRO escut CSC FUTSAL ,A CSC FUTSAL ,A 4 10 0.4
41 MENJIBAR MASMITJA, IVAN escut SANTA COLOMA FUTSAL ,C SANTA COLOMA FUTSAL ,C 4 8 0.5
42 MARTINEZ ANDUJAR, ADRIA escut FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C FS CASTELLLDEFELS JC10 Solutions,C 4 10 0.4
43 SUNYER ARNEDO, RAFAEL escut FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A FUTSAL POLARIS SANT MARTI CLUB ,A 4 8 0.5
44 CABALLERO GÓMEZ, JULEN escut CLUBESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C CLUBESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,C 4 11 0.4
45 PEIDRO PLANA, DAVID escut JOVENTUT LES CORTS,A JOVENTUT LES CORTS,A 4 10 0.4
46 MARIN DE SAN ANTONIO, ADRIAN escut PENYA ESPLUGUES, AE,B PENYA ESPLUGUES, AE,B 4 10 0.4
47 LABAJOS MARTINEZ, IKER escut C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E C.E.T. 10, FS (Rambleta del Coll),E 4 10 0.4
48 AMAT PEIRATO, JOAN escut JOVENTUT LES CORTS,A JOVENTUT LES CORTS,A 4 9 0.4
49 GALINDO FRIERO, IVAN escut BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B BADALONES ASSOCIACIÓ ESPORTIVA,B 3 8 0.4
50 SÁNCHEZ DE LA PAZ, BRUNO escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,C CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,C 3 9 0.3
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar