GOLEJADORS

actualitzat: 14:00 26/04/2019
Motorsol CFS Eixample 'A'
Divisió d'Honor - Juvenil A Masculí
1 ALONSO COTERON, JORDI escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 38 22 1.7
2 GASSÓ ROMEU, QUIM escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 29 20 1.5
3 GUARDEÑO CORRAL, IKER escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 28 22 1.3
4 ROCA SABATE, GERARD escut FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 26 22 1.2
5 BERBEL SARRIA, IAN escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 25 21 1.2
6 DIAKITE DJIGUE, MOUSTAPHA escut EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A 24 20 1.2
7 RAHIMI, YASSINE escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 24 20 1.2
8 GUERRERO RODRIGUEZ, SERGI escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 24 21 1.1
9 LOZANO PEREZ, PABLO LUNA escut FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 24 22 1.1
10 GRACIA FRANCO, CARLES escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 23 21 1.1
11 JURADO VENTURA, ALEX escut ARRELS, A.E.F.S.,A ARRELS, A.E.F.S.,A 22 21 1
12 RAMIREZ ARANA, GERARD escut PENYA ESPLUGUES .A.E.,A PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 22 20 1.1
13 BLASCO VILANOVA, ALEJANDRO escut CESBOSCO ROCAFORT ,A CESBOSCO ROCAFORT ,A 22 21 1
14 PRUÑONOSA GONZALEZ, POL escut ARRELS, A.E.F.S.,A ARRELS, A.E.F.S.,A 20 21 1
15 MUÑOZ SERRET, PAU escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 19 21 0.9
16 DEBON CLAVERO, MARC escut ARRELS, A.E.F.S.,A ARRELS, A.E.F.S.,A 19 21 0.9
17 BARGALLO ALEGRET, LLUIS escut GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 19 21 0.9
18 OLIVARES RODRIGUEZ, SERGI escut ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC,A ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC,A 18 17 1.1
19 CUESTA FERNANDEZ, RUBEN escut ARRELS, A.E.F.S.,A ARRELS, A.E.F.S.,A 18 20 0.9
20 QUESADA GARCIA, GERARD escut FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 18 22 0.8
21 MONTORIOL CUNILL, JOAN escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 17 21 0.8
22 LOPEZ LAPREA, IKER escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 16 22 0.7
23 FAS CORMA, MIGUEL escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 16 20 0.8
24 MATEU RODRIGUEZ, JORDI escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 16 22 0.7
25 BOTIGUÉ MOLES, GERARD escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 16 19 0.8
26 CASTILLO I PINEDA, IVAN escut FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 16 18 0.9
27 CANTOS DEL VIEJO, MIKIAS escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 16 21 0.8
28 BLESA SAMPERIZ, ALBERT escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 15 19 0.8
29 LORENZO MARTÍNEZ, FERRAN escut GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 15 20 0.8
30 MORALES BELTRÁN, RAÚL escut FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 15 21 0.7
31 BACH BADIA, JOEL escut EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A 14 18 0.8
32 ALBOQUERS VILARROIG, TON escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 14 19 0.7
33 ARTEAGA LOAIZA, NICOLAS escut PENYA ESPLUGUES .A.E.,A PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 14 22 0.6
34 ALONSO TUDELA, DANIEL escut JESUS-MARIA C.E.,B JESUS-MARIA C.E.,B 13 14 0.9
35 GRAU FORNT, MARC escut CESBOSCO ROCAFORT ,A CESBOSCO ROCAFORT ,A 12 18 0.7
36 MUJAL VILASECA, MIQUEL escut FS SOLSONA ELECTRICA DE GUIXES,A FS SOLSONA ELECTRICA DE GUIXES,A 12 21 0.6
37 COLLADO ARGUIÑARIZ, GUILLEM escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 12 14 0.9
38 IÑIGUEZ DOMÈNECH, JOAN escut JESUS-MARIA C.E.,B JESUS-MARIA C.E.,B 12 21 0.6
39 DRAOUI , SAID escut ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC,A ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC,A 11 21 0.5
40 MUÑOZ ALARCON, PEDRO escut AMPOSTA FS,A AMPOSTA FS,A 11 20 0.6
41 MALAVE BAEZ, FRANCISCO JESUS escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 11 22 0.5
42 PINEDA GARCIOLO, JOSE escut FS SOLSONA ELECTRICA DE GUIXES,A FS SOLSONA ELECTRICA DE GUIXES,A 11 13 0.8
43 ARTUCH PEREZ DE CIRIZA, JUAN escut JESUS-MARIA C.E.,B JESUS-MARIA C.E.,B 11 16 0.7
44 BERZAL LEON, POL escut GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 11 19 0.6
45 MONTES LAGE, MIQUEL escut PENYA ESPLUGUES .A.E.,A PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 10 20 0.5
46 FERNANDEZ JIMENEZ, POL escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 10 22 0.5
47 CASASOLA BONILLA, FRANCISCO escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 10 19 0.5
48 ÓDENA TEIXIDOR, FELIX escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 10 21 0.5
49 MANUEL ORONICH, POL escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 10 19 0.5
50 LAHYANI BOUMIMOUN, OUSSAMA escut FS SOLSONA ELECTRICA DE GUIXES,A FS SOLSONA ELECTRICA DE GUIXES,A 10 20 0.5
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar