GOLEJADORS

actualitzat: 21:00 16/02/2019
Motorsol CFS Eixample 'A'
Divisió d'Honor - Juvenil A Masculí
1 ALONSO COTERON, JORDI escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 28 14 2
2 GASSÓ ROMEU, QUIM escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 24 14 1.7
3 BERBEL SARRIA, IAN escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 18 14 1.3
4 DIAKITE DJIGUE, MOUSTAPHA escut EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A 17 14 1.2
5 GUERRERO RODRIGUEZ, SERGI escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 16 13 1.2
6 LOZANO PEREZ, PABLO LUNA escut FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 16 14 1.1
7 DEBON CLAVERO, MARC escut ARRELS, A.E.F.S.,A ARRELS, A.E.F.S.,A 15 14 1.1
8 RAHIMI, YASSINE escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 15 12 1.3
9 PRUÑONOSA GONZALEZ, POL escut ARRELS, A.E.F.S.,A ARRELS, A.E.F.S.,A 15 14 1.1
10 ROCA SABATE, GERARD escut FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 15 14 1.1
11 BLASCO VILANOVA, ALEJANDRO escut CESBOSCO ROCAFORT ,A CESBOSCO ROCAFORT ,A 15 13 1.2
12 GUARDEÑO CORRAL, IKER escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 14 14 1
13 OLIVARES RODRIGUEZ, SERGI escut ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC,A ACCIÓ SANT MARTI ASSOC CC,A 13 14 0.9
14 FAS CORMA, MIGUEL escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 13 14 0.9
15 JURADO VENTURA, ALEX escut ARRELS, A.E.F.S.,A ARRELS, A.E.F.S.,A 13 14 0.9
16 COLLADO ARGUIÑARIZ, GUILLEM escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 12 14 0.9
17 CANTOS DEL VIEJO, MIKIAS escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 12 14 0.9
18 MUÑOZ SERRET, PAU escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 12 13 0.9
19 LORENZO MARTÍNEZ, FERRAN escut GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 12 14 0.9
20 CUESTA FERNANDEZ, RUBEN escut ARRELS, A.E.F.S.,A ARRELS, A.E.F.S.,A 12 13 0.9
21 CASTILLO I PINEDA, IVAN escut FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 11 12 0.9
22 MONTORIOL CUNILL, JOAN escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 11 14 0.8
23 GRACIA FRANCO, CARLES escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 11 13 0.8
24 QUESADA GARCIA, GERARD escut FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A FUTSAL VICENTI CLUB ESPORTIU,A 11 14 0.8
25 ALBOQUERS VILARROIG, TON escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 11 15 0.7
26 BARGALLO ALEGRET, LLUIS escut GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 10 14 0.7
27 RAMIREZ ARANA, GERARD escut PENYA ESPLUGUES .A.E.,A PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 10 12 0.8
28 ARTUCH PEREZ DE CIRIZA, JUAN escut JESUS-MARIA C.E.,B JESUS-MARIA C.E.,B 10 11 0.9
29 BERZAL LEON, POL escut GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 9 13 0.7
30 BOTIGUÉ MOLES, GERARD escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 9 12 0.8
31 VIOLA GARCIA, ROGER escut EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A 8 12 0.7
32 MUJAL VILASECA, MIQUEL escut FS SOLSONA ELECTRICA DE GUIXES,A FS SOLSONA ELECTRICA DE GUIXES,A 8 15 0.5
33 RODRÍGUEZ VILANOVA, DAMIÀ escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 8 12 0.7
34 COLLADO CORTES, JAUME escut EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A 8 10 0.8
35 LAHYANI BOUMIMOUN, OUSSAMA escut FS SOLSONA ELECTRICA DE GUIXES,A FS SOLSONA ELECTRICA DE GUIXES,A 8 14 0.6
36 IÑIGUEZ DOMÈNECH, JOAN escut JESUS-MARIA C.E.,B JESUS-MARIA C.E.,B 8 15 0.5
37 MATEU RODRIGUEZ, JORDI escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 8 14 0.6
38 BACH BADIA, JOEL escut EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL,A 8 11 0.7
39 GRAU FORNT, MARC escut CESBOSCO ROCAFORT ,A CESBOSCO ROCAFORT ,A 8 11 0.7
40 CASASOLA BONILLA, FRANCISCO escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 8 13 0.6
41 ÓDENA TEIXIDOR, FELIX escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 7 15 0.5
42 MANUEL ORONICH, POL escut ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A ALCOLETGE CLUB FUTBOL SALA,A 7 11 0.6
43 SANTALICES DE VILLALBA, GERARD escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,A 7 14 0.5
44 ARTEAGA LOAIZA, NICOLAS escut PENYA ESPLUGUES .A.E.,A PENYA ESPLUGUES .A.E.,A 7 14 0.5
45 LOPEZ LAPREA, IKER escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 7 14 0.5
46 PRUNOÑOSA GONZALEZ, MARTI escut ARRELS, A.E.F.S.,A ARRELS, A.E.F.S.,A 7 14 0.5
47 ALONSO TUDELA, DANIEL escut JESUS-MARIA C.E.,B JESUS-MARIA C.E.,B 7 9 0.8
48 ORTS CUSSÓ, MARC escut GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A GRÀCIA FUTBOL SALA CLUB,A 7 13 0.5
49 BLESA SAMPERIZ, ALBERT escut LES CORTS UBAE. A.E.,B LES CORTS UBAE. A.E.,B 7 12 0.6
50 MALAVE BAEZ, FRANCISCO JESUS escut C.N. CALDES,F.S. ,A C.N. CALDES,F.S. ,A 7 14 0.5
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar