GOLEJADORS

actualitzat: 22:00 05/04/2020
Mecanoviga CFS Eixample
Divisió d'Honor - Juvenil A Femení
1 GARCIA FERNANDEZ, LAURA escut C.E.T. 10, FS,A C.E.T. 10, FS,A 24 16 1.5
2 CARDONA GOMEZ, EMMA escut PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 22 11 2
3 GUIX CLARAMUNT, PAULA escut JESUS-MARIA C.E.,A JESUS-MARIA C.E.,A 22 16 1.4
4 OLIVER MAYOLAS, ALBA escut MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A 20 17 1.2
5 AMATE MARTIN, CORAL escut FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE,A FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE,A 19 18 1.1
6 HARO HERVAS, LAIA escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A 18 13 1.4
7 JIMENEZ MEJIAS, LUCIA escut AECS L'HOSPITALET,A AECS L'HOSPITALET,A 18 17 1.1
8 MORENO MOLINA, CLARA escut ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 18 17 1.1
9 TORRES ALVAREZ, LAURA escut LES CORTS UBAE. A.E.,A LES CORTS UBAE. A.E.,A 16 15 1.1
10 BOLAÑO FERNANDEZ, ARIADNA escut C.E.T. 10, FS,A C.E.T. 10, FS,A 16 16 1
11 MATITO RODRIGUEZ, ANA escut PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 16 16 1
12 DE REGAS ABEL, ADRIANA escut JESUS-MARIA C.E.,A JESUS-MARIA C.E.,A 16 17 0.9
13 ROJO QUEROL, LAIA escut LES CORTS UBAE. A.E.,A LES CORTS UBAE. A.E.,A 15 16 0.9
14 VILLALGORDO ESTEBAN, NATALIA escut LES CORTS UBAE. A.E.,A LES CORTS UBAE. A.E.,A 15 16 0.9
15 FERRER-VIDAL CALVÓ, CARLOTA escut MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A 15 17 0.9
16 CODINA ROMAGUERA, GISELA escut AECS L'HOSPITALET,A AECS L'HOSPITALET,A 14 17 0.8
17 QUEROL CARBONELL, JOANA escut FUTSAL FEIMAT MATARÓ,A FUTSAL FEIMAT MATARÓ,A 14 17 0.8
18 RODRÍGUEZ SOLER, HELENA escut LES CORTS UBAE. A.E.,A LES CORTS UBAE. A.E.,A 13 16 0.8
19 TORRENTS HERNANDEZ, AINA escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A 13 17 0.8
20 CAYUELA ESCUDERO, SARA escut FUTSAL FEIMAT MATARÓ,A FUTSAL FEIMAT MATARÓ,A 12 13 0.9
21 MENDEZ SANCHEZ, LEYRE escut PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 12 16 0.8
22 GUMANGAN, KRISTINE CLAIRE escut LES CORTS UBAE. A.E.,A LES CORTS UBAE. A.E.,A 12 17 0.7
23 PEÑA ZAPATER, JULIA escut LES CORTS UBAE. A.E.,A LES CORTS UBAE. A.E.,A 12 17 0.7
24 ESTEBAN SANCHEZ, MARIA escut ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 11 13 0.8
25 PRECIADO RUIZ, JUDIT escut FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE,A FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE,A 11 15 0.7
26 SEGADO RODRIGUEZ, CLARA escut LES CORTS UBAE. A.E.,A LES CORTS UBAE. A.E.,A 10 11 0.9
27 GAMA PARADA, GERALDINE escut FUTSAL FEIMAT MATARÓ,A FUTSAL FEIMAT MATARÓ,A 10 13 0.8
28 RUIZ RUIZ, AINHOA escut AECS L'HOSPITALET,A AECS L'HOSPITALET,A 10 15 0.7
29 SALA FIGUERAS, CLAUDIA escut JESUS-MARIA C.E.,A JESUS-MARIA C.E.,A 10 16 0.6
30 SALVAT SUAREZ, DANIELA escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A 10 17 0.6
31 CANALS NEVADO, NURIA escut C.N. CALDES,F.S.,A C.N. CALDES,F.S.,A 9 5 1.8
32 GOMEZ BERNAL, LAIA escut AECS L'HOSPITALET,A AECS L'HOSPITALET,A 9 16 0.6
33 TINTÓ MARTINEZ, CLARA escut PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 9 17 0.5
34 MANTECA NEBOT, BERTA escut MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A MECANOVIGA CFS EIXAMPLE,A 9 17 0.5
35 MARTIN JUANES, EMMA escut CFS ARENYS DE MUNT,A CFS ARENYS DE MUNT,A 9 18 0.5
36 PRATS MASSO, CLAUDIA escut C.F.S.PREMIA DE DALT,A C.F.S.PREMIA DE DALT,A 8 16 0.5
37 DUEÑAS SIMON-TALERO, CLARA escut JESUS-MARIA C.E.,A JESUS-MARIA C.E.,A 8 17 0.5
38 BARBER BORONAT, NOA escut C.E.T. 10, FS,A C.E.T. 10, FS,A 7 12 0.6
39 MENDEZ MONTANER, ANNA escut C.E.T. 10, FS,A C.E.T. 10, FS,A 7 13 0.5
40 PEREZ ROVIRA, BLANCA escut JESUS-MARIA C.E.,A JESUS-MARIA C.E.,A 7 14 0.5
41 BERZAL LEON, MARTA escut LES CORTS UBAE. A.E.,A LES CORTS UBAE. A.E.,A 7 15 0.5
42 SILVA MURCIA, CAROLINA LOURDES escut PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A PENYA BLAUGRANA MONTMELO,A 7 16 0.4
43 TEN BLANCO, ANNA escut AECS L'HOSPITALET,A AECS L'HOSPITALET,A 7 17 0.4
44 HERNANDEZ CORAO, MARTINA escut FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE,A FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE,A 7 17 0.4
45 SERRA LÓPEZ, LAIA escut C.N. CALDES,F.S.,A C.N. CALDES,F.S.,A 6 15 0.4
46 AYGUADE BURILLO, JUDIT escut FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE,A FS CASTELLDEFELS INSTITUT LINE,A 6 15 0.4
47 BERRAL GONZALEZ, CRISTINA escut ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 6 15 0.4
48 GALLEGO QUINA, TANIA escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A 6 15 0.4
49 COBLER TORRES, CARLOTA escut ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A ESCOLA FUTBOL SALA JORDI TORRAS SANT VICENÇ,A 6 15 0.4
50 ALONSO GARCIA, MARTA escut PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A PENYA ESPLUGUES, ASSOC. ESP.,A 6 15 0.4
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar