GOLEJADORS

actualitzat: 18:01 15/10/2018
Diferòptics Eixample 'B'
2ª Divisió - Sènior B Masculí
1 ARCOS BOSCH, JAVIER escut RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B 4 2 2
2 RODRIGUEZ GISPERT SAUCH, XAVIER ALEXANDRE escut TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 4 2 2
3 AGUILAR CLAPERA, MANUEL escut SPINOLA,CLUB FUTBOL SALA,A SPINOLA,CLUB FUTBOL SALA,A 4 2 2
4 HIDALGO FERNANDEZ, DANIEL escut CORNELLA C.F.S.,B CORNELLA C.F.S.,B 3 2 1
5 aviles cots, joel escut CSC FUTSAL,B CSC FUTSAL,B 3 2 1
6 PANDO GARCIA, SERGIO escut CSC FUTSAL,B CSC FUTSAL,B 3 2 1
7 HUERTAS PULIDO, MARC escut XARXA, A.E.,B XARXA, A.E.,B 3 2 1
8 FERNANDEZ SILVESTRE, ADRIÀ escut LES CORTS ESPORTIU FUTSAL,B LES CORTS ESPORTIU FUTSAL,B 3 1 3
9 RAMOS MONTAÑEZ, JAVIER escut TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 2 2 1
10 CARRIQUE SANCHEZ, SERGIO escut RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,B RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,B 2 1 2
11 DE HARO LLOBET, ROBERT escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,B CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,B 2 2 1
12 RODRIGUEZCENTENO, GARY PAUL escut LES CORTS ESPORTIU FUTSAL,B LES CORTS ESPORTIU FUTSAL,B 2 2 1
13 RAMOS MASDEU, JOAN escut XARXA, A.E.,B XARXA, A.E.,B 2 2 1
14 MARGELI IABRIL, CARLES escut CSC FUTSAL,B CSC FUTSAL,B 2 2 1
15 MARTIN MARTRUS, MIQUEL escut SPINOLA,CLUB FUTBOL SALA,A SPINOLA,CLUB FUTBOL SALA,A 2 2 1
16 POSTILS I BRAGADO, ALBERT escut FREDERIC MISTRAL, FS,A FREDERIC MISTRAL, FS,A 2 2 1
17 RIBAS REYES, MANUEL escut LES CORTS ESPORTIU FUTSAL,B LES CORTS ESPORTIU FUTSAL,B 2 2 1
18 CESAR RAMOS, MANEL escut RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,B RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,B 2 2 1
19 CARRETERO ARCOS, SERGIO escut CORNELLA C.F.S.,B CORNELLA C.F.S.,B 2 2 1
20 FELIPE SOLER, JOAN escut LES CORTS ESPORTIU FUTSAL,B LES CORTS ESPORTIU FUTSAL,B 2 2 1
21 FELIU PLA, MARTI escut EPSA C.,A EPSA C.,A 2 2 1
22 MATEOCHEDAS, POL LLUIS escut CSC FUTSAL,B CSC FUTSAL,B 2 2 1
23 PABLO JAEN, SERGIO escut CORNELLA C.F.S.,B CORNELLA C.F.S.,B 2 2 1
24 SERRAHIMA SERRA, SERGI escut RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B 2 1 2
25 TEJADA DEL PINO, ALEJANDRO escut TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A TERRA NEGRA CLUB ESPORTIU FS,A 2 2 1
26 CALLIS SANTISO, JAN escut FREDERIC MISTRAL, FS,A FREDERIC MISTRAL, FS,A 2 2 1
27 IGLESIAS MUÑOZ, SERGIO escut RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,B RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,B 1 2 0
28 JOLY MIRA, ALBERTO escut RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B 1 1 1
29 CAÑISA SANTAMARIA, PAU escut EPSA C.,A EPSA C.,A 1 2 0
30 PALAU GONZALEZ, DANIEL escut NOU DE LA RAMBLA CFS.,A NOU DE LA RAMBLA CFS.,A 1 2 0
31 VELASCO BENITO, OSCAR escut FREDERIC MISTRAL, FS,A FREDERIC MISTRAL, FS,A 1 2 0
32 HENDERSON MERCADER, ERIK JORDI escut RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B 1 2 0
33 Borreguero Cabello, Joan escut RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,B RAMON MUNTANER ASSOC. ESP.,B 1 2 0
34 BOFILL FERNANDEZ, JOAN escut RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B 1 2 0
35 BAZAGAGALLARDO, FRANCESC escut ALHEÑA CLUB ESPORTIU,B ALHEÑA CLUB ESPORTIU,B 1 2 0
36 RUIZ DE LA HERRANZ MORENO, DANIEL escut ALHEÑA CLUB ESPORTIU,B ALHEÑA CLUB ESPORTIU,B 1 2 0
37 BAYONA RODRIGUEZ, VICTOR escut XARXA, A.E.,B XARXA, A.E.,B 1 2 0
38 PINO CHAVEZ, JOHAO STEFANO escut ALHEÑA CLUB ESPORTIU,B ALHEÑA CLUB ESPORTIU,B 1 2 0
39 DE OLANO VACARISAS, JAVIER escut RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B 1 2 0
40 BLANCO PEREZ, IVAN escut ALHEÑA CLUB ESPORTIU,B ALHEÑA CLUB ESPORTIU,B 1 2 0
41 sanchez morgado, oscar escut ALHEÑA CLUB ESPORTIU,B ALHEÑA CLUB ESPORTIU,B 1 2 0
42 MOTA CANALS, ALFONSO escut RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B RMSI SPORTS-TREMEDAL FS,B 1 1 1
43 GARCIA MOLINA, GUILLEM escut SPINOLA,CLUB FUTBOL SALA,A SPINOLA,CLUB FUTBOL SALA,A 1 2 0
44 ZAMORA ROCA, VICTOR escut LES CORTS ESPORTIU FUTSAL,B LES CORTS ESPORTIU FUTSAL,B 1 2 0
45 MARIN FERRANDO, MIQUEL escut NOU DE LA RAMBLA CFS.,A NOU DE LA RAMBLA CFS.,A 1 2 0
46 VIÑOLAS GOMEZ, GUILLEM escut EPSA C.,A EPSA C.,A 1 2 0
47 FABREGAT GARCIA, MARC escut MAGIC SANTS FUTSAL,C MAGIC SANTS FUTSAL,C 1 2 0
48 LOPEZ HIGUERAS, DANIEL escut CORNELLA C.F.S.,B CORNELLA C.F.S.,B 1 1 1
49 PEREZ GUARRO, JOSEP MARIA escut CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,B CFS EIXAMPLE,MOTORSOL,B 1 2 0
50 FARIÑAS RIBES, IGNASI escut CORNELLA C.F.S.,B CORNELLA C.F.S.,B 1 2 0
51 SUREDA HOSPITAL, POL escut HUMMEL ALELLA FS,A HUMMEL ALELLA FS,A 8 2 4
52 SORIA COMPANY, ALEIX escut HUMMEL ALELLA FS,A HUMMEL ALELLA FS,A 7 2 3
53 BARRABEIG ROS, ORIOL escut ESPARDENYA-MASQUEFA F.S.,A ESPARDENYA-MASQUEFA F.S.,A 6 2 3
54 MARTIN CARRASCO, VICTOR MANUEL escut A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A A.E. MONTORNES FUTBOL SALA,A 6 2 3
55 ALONSO TAPIAS, GERARD escut CEFS SANTPEDOR,B CEFS SANTPEDOR,B 5 2 2
56 GOMÀ VILLORBINA, ANTON escut SEDO CLUB FUTBOL SALA,A SEDO CLUB FUTBOL SALA,A 5 1 5
57 EL BARNAOUI , BADRE escut PIERA F.S.,A PIERA F.S.,A 5 2 2
58 CONNOLLY MARTIN, LIAM escut SANT JOAN DE VILASSAR FS,B SANT JOAN DE VILASSAR FS,B 5 2 2
59 GERMAN ROMAN, ALEX escut ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 5 2 2
60 HERRERA PRIETO, IVAN escut FREDAIR 2016 CASTELLNOU,A FREDAIR 2016 CASTELLNOU,A 5 2 2
61 SANTACREU BRAVO, ANGEL escut PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A PUB LIPS ARTESA DE SEGRE,A 5 2 2
62 DOMINGUEZ GONZALEZ, MIGUEL ANGEL escut A.P. NOU ESCORIAL,B A.P. NOU ESCORIAL,B 5 2 2
63 GAMAZO FONT, GERARD escut CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A CFS PALAU - PENYA BARCELONISTA,A 5 2 2
64 PEREZ ESCALANTE, DAVID escut CFS ODENA,A CFS ODENA,A 4 2 2
65 BUJONS GASCON, BERNAT escut OLO, F.C.,A OLO, F.C.,A 4 2 2
66 AGUILERA HINOJOSA, ALEX escut PIERA F.S.,A PIERA F.S.,A 4 2 2
67 MASIP SALAMO, FRANCESC-XAVIER escut ALMATRET,C.F.S,A ALMATRET,C.F.S,A 4 2 2
68 VILAMALA ZBROINSKA, MAREK DAVID escut SANT CEBRIA DE VALLALTA, C.F.,A SANT CEBRIA DE VALLALTA, C.F.,A 4 2 2
69 RODRÍGUEZ MUMBRÚ, SALVA escut ESTEL VALLSECA,A ESTEL VALLSECA,A 4 2 2
70 BORDES CARMONA, RAFAEL escut CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B CFS ISUR CIUTAT DE TERRASSA,B 4 2 2
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que hi esteu d'acord Acceptar